Adepend


Dostępne postacie leku:

1. Nazwa: Adepend Postać: tabl. powl. 50 mg 28 tabl. Cena: 203.88zł


Leki o tym samym składzie(zamienniki):

Adepend

Adepend jest lekiem posiadającym działanie leczy uzależnienie od alkoholu . Substancją aktywną leku jest: naltrekson . Lek ten sprzedawany jest na terenie polski w 1. różnych opakowniach, różniących się ilością leku lub zawartością pojedynczej dawki. Adepend sprzedawany jest jako tabletki powlekane . Ceny leku wynoszą od 203.88 zł do 203.88 zł. Zachęcamy do podzielenia się swoja opinią na temat leku. Chętnie odpowiemy również na każde pytanie w naszym dziale forum.


Opinie o leku Adepend:

Biorę Adepend od trzech tygodni i czuję się znacznie lepiej od tego czasu. Mam "zdrowe" myśli i nie czuję potrzeby sięgnięcia po alkohol w nocy. Lek jest drogi, ale jak na razie uważam że warty swojej ceny. Chęć picia jak na razie całkowicie zniknęła.

m

Bardzo skuteczny lek. U mnie wyeliminowal glod alkoholowy. Zupelnie. Nie pije i nie chce mi sie pic alko. To jest super uczucie. Na tej stronie więcej informacji o leku: <a href='http://rejestrlekow.pl/leki/adepend/'>http://rejestrlekow.pl/leki/adepend/</a>

obecnie mam wstret do alkoholu w kazdej postaci.polecam naprawde warto.

Agata

Jeszcze nie stosowałam, bo brak jest wiedzy lekarzy o działaniu leku w tak zwanych niskich dawkach do 4 mg. Brak jest również w sprzedaży tak porcjowanego leku. Co możecie oficjalnie powiedzieć o możliwości kuracji Altrexonem w niskich dawkach ?

Twoja opinia o leku Adepend: