Dexak SL

Dostępne postacie leku:

 • 1. Nazwa: Dexak SL Postać: Cena: 29.80zł

Leki o tym samym składzie (zamienniki):

Dexak SL jest lekiem posiadającym działanie przeciwzapalne przeciwbólowe przeciwgorączkowe . Substancją aktywną leku jest: deksketoprofen . Lek ten sprzedawany jest na terenie polski w 1. różnych opakowniach, różniących się ilością leku lub zawartością pojedynczej dawki. Dexak SL sprzedawany jest jako . Ceny leku wynoszą od 29.8 zł do 29.8 zł. Zachęcamy do podzielenia się swoja opinią na temat leku. Chętnie odpowiemy również na każde pytanie w naszym dziale forum.

Opinie o leku Dexak SL

ewa

dzisiaj zażyłam pierwszy raz saszetkę leku DEXAK SL na ból głowy i powiem że jestem zaskoczona bardzo szybkie działanie i dość skuteczne, na cały dzień uśmierzył mi ból migrenowy.

Marek

Rewelacja dziła szybko i skutecznie

Katarzyna

Mam 24 lata. od 13 roku życia moim problemem jest bolesne miesiączkowanie.... problem bólu kręgosłupa - to szok. zażywałam różnego rodzaju leki przeciwbólowe min. tramal. niestety nic nie pomagało... dostawałam po 3 podwójne zaszczyki dziennie... aż w końcu lekarz zapisał mi DEXAK SL ... jest świetny... szybko działa... DEXAK plus plastry rozgrzewające FASTPLAST - i nie czuje bólu... POLECAMMMMMMMMMMMMM

elżbieta

Mi nie pomógł, a wzięłam dzisiaj dwie saszetki, mocnego bólu się nie pozbyłam.

Asia

Mam przewlekle bole miesni plecow i swiezy krecz szyi - to zolte cholerstwo nie pomoglo ani na to, ani na to. Chu to warte, nie dajcie sobie wcisnac, najwyraxniej maja dobra reklame wsrod lekarzy obibokow. Jeden jedyny plus - praktycznie brak mu smaku, wiec jest do przelkniecia.

gosika

szybko zadzialal

Tomasz

Po zażyciu pierwszej saszetki po 4 godzinach poczułem straszną ulgę,wcześniej ból był nie do zniesienia miałem 2 noce nie przespane,według mnie bardzo skuteczny

Krystyna

Jest skutecznym lekiem

Mariusz

Ból głowy (nawet bardzo mocny) po 10-15 minutach idzie w pi_du.Korzonki skutecznie i efektywnie łagodzi.Minus to to,że jest na receptę ale dla korzonkowców (patrz np.ja) podreptanie do przychodni po receptę to chyba niezbyt uciążliwa alternatywa.Polecam.

Twoja opinia o leku Dexak SL:

Dexak SL

 • Ocena:
  3.1
  9 opini
 • Substancja aktywna: deksketoprofen

 • Działanie leku: przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwgorączkowe

 • Postać leku: granulat do przygotowania roztworu doustnego

Ostatnio dodane opinie

 • Itrax

  zażywam 4 dzień, strasznie, nudności, okropne zawroty ...

 • Paroxinor

  Mam pytanie czy na poczatku mozna sie ...

 • Paroxinor

  Witam ja biore od dwuch dni parax ...

 • Effox long 50

  Jest wspaniałym lekiem ,pomimo ze w poczatkowym ...

 • Effox long 50

  Jest wspaniałym lekiem ,pomimo ze w poczatkowym ...