Dexak SL


Dostępne postacie leku:

1. Nazwa: Dexak SL Postać: Cena: 29.80zł


Leki o tym samym składzie(zamienniki):

Dexak 25 Dexak 50 Dexak SL

Dexak SL jest lekiem posiadającym działanie przeciwzapalne przeciwbólowe przeciwgorączkowe . Substancją aktywną leku jest: deksketoprofen . Lek ten sprzedawany jest na terenie polski w 1. różnych opakowniach, różniących się ilością leku lub zawartością pojedynczej dawki. Dexak SL sprzedawany jest jako . Ceny leku wynoszą od 29.8 zł do 29.8 zł. Zachęcamy do podzielenia się swoja opinią na temat leku. Chętnie odpowiemy również na każde pytanie w naszym dziale forum.


Opinie o leku Dexak SL:

ewa

dzisiaj zażyłam pierwszy raz saszetkę leku DEXAK SL na ból głowy i powiem że jestem zaskoczona bardzo szybkie działanie i dość skuteczne, na cały dzień uśmierzył mi ból migrenowy.

Marek

Rewelacja dziła szybko i skutecznie

Katarzyna

Mam 24 lata. od 13 roku życia moim problemem jest bolesne miesiączkowanie.... problem bólu kręgosłupa - to szok. zażywałam różnego rodzaju leki przeciwbólowe min. tramal. niestety nic nie pomagało... dostawałam po 3 podwójne zaszczyki dziennie... aż w końcu lekarz zapisał mi DEXAK SL ... jest świetny... szybko działa... DEXAK plus plastry rozgrzewające FASTPLAST - i nie czuje bólu... POLECAMMMMMMMMMMMMM

elżbieta

Mi nie pomógł, a wzięłam dzisiaj dwie saszetki, mocnego bólu się nie pozbyłam.

Asia

Mam przewlekle bole miesni plecow i swiezy krecz szyi - to zolte cholerstwo nie pomoglo ani na to, ani na to. Chu to warte, nie dajcie sobie wcisnac, najwyraxniej maja dobra reklame wsrod lekarzy obibokow. Jeden jedyny plus - praktycznie brak mu smaku, wiec jest do przelkniecia.

gosika

szybko zadzialal

Tomasz

Po zażyciu pierwszej saszetki po 4 godzinach poczułem straszną ulgę,wcześniej ból był nie do zniesienia miałem 2 noce nie przespane,według mnie bardzo skuteczny

Krystyna

Jest skutecznym lekiem

Mariola

Biorę już 2 tydzień na ból w kolanie (rzepka) i działa praktycznie natychmiast. Jestem z niego bardzo zadowolona i czuję się dobrze, żadnych działań ubocznych. Od kilku dni mam problem z nadgarstkiem i również pomaga natychmiast, także polecam!!!

Jakub

Mam zerwane przyczepy mięśni barku i wykonywanie jakich koleiek czynności z użyciem siły jest nie lada wyzwaniem . Lek pomaga na jakieś 8do 9 godzin jest skuteczny w 80% . :)

Barbara

Niestety na mój ból kolana zupełnie nie działa .

Twoja opinia o leku Dexak SL: