Hitaxa

Dostępne postacie leku:

 • 1. Nazwa: Hitaxa Postać: tabl. ulegające rozpadowi w jamie ustnej 2,5 mg 10 tabl. Cena: 8.98zł
 • 2. Nazwa: Hitaxa Postać: tabl. ulegające rozpadowi w jamie ustnej 2,5 mg 30 tabl. Cena: 28.98zł
 • 3. Nazwa: Hitaxa Postać: tabl. ulegające rozpadowi w jamie ustnej 5 mg 10 tabl. Cena: 9.99zł
 • 4. Nazwa: Hitaxa Postać: tabl. ulegające rozpadowi w jamie ustnej 5 mg 30 tabl. Cena: 29.99zł

Leki o tym samym składzie (zamienniki):

Hitaxa jest lekiem posiadającym działanie przeciwalergiczne . Substancją aktywną leku jest: desloratadyna . Lek ten sprzedawany jest na terenie polski w 4. różnych opakowniach, różniących się ilością leku lub zawartością pojedynczej dawki. Hitaxa sprzedawany jest jako tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej . Ceny leku wynoszą od 8.98 zł do 29.99 zł. Zachęcamy do podzielenia się swoja opinią na temat leku. Chętnie odpowiemy również na każde pytanie w naszym dziale forum.

Opinie o leku Hitaxa

Adam

Uważam lek Hitaxa za bardzo dobry. Stosuję go profilaktycznie w okresie od maja do końca czerwca ponieważ cierpie na atak sienny. Lek ten bardzo dobrze pomama mi znposić okres nasilenia na alergeny związany ze zwięszkoną liczbą pyłków roślin w powietrzu. Jest dużo lepszy od leków antyhistaminowych 1. generacji ponieważ nie wywołuje takiego uczucia zmęczenia. Z negatywnych skutków zaobserwowałem jedynie suchość w jamie ustnej, ale nie jest to jakoś szczególnie dotkliwe:) Nie mam po nich też żadnych problemów z zasypianiem. Ogólnie polecam Hitaxę!

Antoni

Podaję lek synowi (8 lat), który jest nadal w trakcie odczulania od XII.13r (pyłki brzozy, olchy, leszczyny), dobrze toleruje lek, nie ma żadnych skutków ubocznych; wg lekarza "odciąża" pracę wątroby. Polecam. Szkoda tylko że jest na 100% odpłatności.

basia

lek od 15marca jest refundowany

a

Dobrze zwalcza skutki alergii, ale u mnie powoduje zawroty głowy. Może dawka za duża?...

Damian

Lek bardzo dobrze mi pomaga przeżyć najgorszy okres od mają do końca września, objawy nie znikają do końca, ale już nie chodzę taki nie do życia i kataru prawie brak.

wiktoria

córka na początku tolerowała go dobrze katar się zmniejszał podczas brania leku hitaxa lecz musiałam odstawić lek ponieważ pojawiły się po nim wymioty może zbyt silna dawka czy co?niewiem niedługo mamy wizytę u pulmonologa więc dowiem się czegoś więcej

Jaś

Syn (6lat) od blisko roku stosował z tego co wiem oryginalny preparat czyli Aerius i w naszym przypadku niestety Hitaxa (polecona przez jednego z pediatrów jako tańszy zamiennik) nie sprawdza się tak dobrze więc przy następnej wizycie jednak wrócimy do oryginału. Swoją drogą trochę dziwne bo niby substancja czynna ta sama . . .

Twoja opinia o leku Hitaxa:

Hitaxa

 • Ocena:
  1.4
  7 opini
 • Substancja aktywna: desloratadyna

 • Działanie leku: przeciwalergiczne

 • Postać leku: tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej roztwór doustny

Ostatnio dodane opinie

 • Itrax

  zażywam 4 dzień, strasznie, nudności, okropne zawroty ...

 • Paroxinor

  Mam pytanie czy na poczatku mozna sie ...

 • Paroxinor

  Witam ja biore od dwuch dni parax ...

 • Effox long 50

  Jest wspaniałym lekiem ,pomimo ze w poczatkowym ...

 • Effox long 50

  Jest wspaniałym lekiem ,pomimo ze w poczatkowym ...