Katelin


Dostępne postacie leku:

1. Nazwa: Katelin Postać: kaps. o zmodyfikowanym uwalnianiu 100 kaps. Cena: 26.47zł

2. Nazwa: Katelin Postać: kaps. o zmodyfikowanym uwalnianiu 50 kaps. Cena: 16.72zł


Leki o tym samym składzie(zamienniki):

Kaldyum Kalipoz prolongatum Kalium Chloratum 15% Kabi Kalium Chloratum WZF 15% Kalium Polfarmex Katelin Potas Max

Katelin jest lekiem posiadającym działanie uzupełnia codzienną dietę w potas . Substancją aktywną leku jest: potas (chlorek potasu) . Lek ten sprzedawany jest na terenie polski w 2. różnych opakowniach, różniących się ilością leku lub zawartością pojedynczej dawki. Katelin sprzedawany jest jako kapsułki o zmodyfikowanym uwalnianiu . Ceny leku wynoszą od 16.72 zł do 26.47 zł. Zachęcamy do podzielenia się swoja opinią na temat leku. Chętnie odpowiemy również na każde pytanie w naszym dziale forum.


Opinie o leku Katelin:

Aniela

Wygodnie łyka się tabletki, cena jest niska i szybko działa. Już po niedługim czasie na badaniach kontrolnych wyszło mi, że niedobór się zmniejsza, więc zastałam przy tym leku i o wiele lepiej się czuję niż przed rozpoczęciem przyjmowania go. Fajne jest też to, że nie jest na receptę, więc nie muszę biegać co chwile do lekarza.

Krysia

Jestem zadowolona. Tabletki faktycznie łatwo się łyka a cena jest odpowiednia. Polecił mi je lekarz bo zaczęły mi się kołatania serca. teraz na szczęście już się to uspokoiło.

Barbara

od kilku tygodni miałam bardzo nieprzyjemne objawy. Skurcze mięśni, kołatanie serca, ogólny niepokój. myślałam że to stres lub zbyt dużo wypijanej kawy. po zrobieniu jonogramu okazało się że to jednak niedobór potasu. od miesiąca zażywam Katelin i widzę poprawę. zdecydowanie lepiej się czuję.

MichaelTicUY

wh0cd303821 <a href=http://buyerythromycin.us.org/>buy erythromycin</a> <a href=http://celexa.us.com/>celexa cost</a>

Twoja opinia o leku Katelin: