Ozzion


Dostępne postacie leku:

1. Nazwa: Ozzion Postać: tabl. dojelitowe 20 mg 28 tabl. Cena: 9.82zł

2. Nazwa: Ozzion Postać: tabl. dojelitowe 40 mg 28 tabl. Cena: 18.50zł


Leki o tym samym składzie(zamienniki):

Anesteloc Anesteloc Max Contix Contix ZRD Contracid Controloc Controloc 20 Controloc 40 Controloc Control Gastrostad IPP 20 IPP 40 Noacid Nolpaza Nolpaza 20 mg Nolpaza 40 mg Ozzion Panogastin Panprazox Panrazol Pantogen 20 mg Pantogen 40 mg Pantopraz 20 mg Pantopraz 40 mg Pantoprazol 123ratio Pantoprazol Sandoz Pantoprazole Arrow Pantoprazole Bluefish Panzol Prazolacid Ranloc Xotepic

Ozzion jest lekiem posiadającym działanie hamuje wydzielanie kwasu solnego w żołądku . Substancją aktywną leku jest: pantoprazol . Lek ten sprzedawany jest na terenie polski w 2. różnych opakowniach, różniących się ilością leku lub zawartością pojedynczej dawki. Ozzion sprzedawany jest jako tabletki dojelitowe . Ceny leku wynoszą od 9.82 zł do 18.5 zł. Zachęcamy do podzielenia się swoja opinią na temat leku. Chętnie odpowiemy również na każde pytanie w naszym dziale forum.


Opinie o leku Ozzion:

Bogdan

lek już po drugim dniu zaczął działać nie czuje takiego silnego głodu gdy nie brałem tego leku to po 2 godz po posiłku już byłem głodny, odczuwałem głód i bóle kręgosłupa teraz nie mam takiego problemu normalnie odczuwam głód bez bóli mam czas na zrobienie czegoś pysznego do jedzenia nic na szybko typu instant. łatwiej przy tym przytyć. Polecam. Jestem bardzo zadowolony z tego leku. przed stosowaniem pół roku się męczyłem. teraz czuje się zdrowo.

robert

lek ok, hamuje kwasy ewidentnie i jest tanszy niż zachodnie leki...

Twoja opinia o leku Ozzion: