Rosucard


Dostępne postacie leku:

1. Nazwa: Rosucard Postać: tabl. powl. 10 mg 30 tabl. Cena: 21.38zł

2. Nazwa: Rosucard Postać: tabl. powl. 20 mg 30 tabl. Cena: 30.19zł

3. Nazwa: Rosucard Postać: tabl. powl. 40 mg 30 tabl. Cena: 101.30zł


Leki o tym samym składzie(zamienniki):

Crestor Romazic Rosucard Rosuvastatin Teva Roswera Suvardio Zahron Zaranta

Rosucard jest lekiem posiadającym działanie zmniejsza poziom "złego" cholesterolu (LDL) zapobiega rozwojowi i powikłaniom miażdżycy . Substancją aktywną leku jest: rozuwastatyna . Lek ten sprzedawany jest na terenie polski w 3. różnych opakowniach, różniących się ilością leku lub zawartością pojedynczej dawki. Rosucard sprzedawany jest jako tabletki powlekane . Ceny leku wynoszą od 21.38 zł do 101.3 zł. Zachęcamy do podzielenia się swoja opinią na temat leku. Chętnie odpowiemy również na każde pytanie w naszym dziale forum.


Opinie o leku Rosucard:

Piotr

wcześniej atoris, teraz rosucard, podobno mniej wątrobę obciąża, jak dotąd żadne efekty uboczne, a wyniki cholest. b.dobre.

Maria

Jest świetny, ale drogi - mam go stosować przez rok i póki co kupuję oryginał. Może ktoś wie gdzie można kupić ten lek taniej?

Barbara

W związku z tym,że źle się czuję po lekach na wysoki cholesterol, lekarz przepisał mi Rosucard 10mg.Po kilku dniach zaczęłam mieć mrowienia w różnych miejscach ,następnie bardzo silny świąd ciała.Wszystko mnie urażało.Te dolegliwości objęły całą lewą stronę mojego ciała.Byłam przekonana ,że mam półpasiec.Ale lekarz domowy wykluczył to. Następną fazą jest totalny ból mięśni, boli mnie cała lewa strona ciała.Jest to dziwny ból rwąco -piekący. Dopiero wczoraj po zażyciu 17 pastylek przeczytałam ulotkę i odstawiłam lek.Ale ból pozostał.Wydaje mi się ,że lek przyczynił się również do spadku mojej aktywności życiowej.

Twoja opinia o leku Rosucard: