Versatis


Dostępne postacie leku:

1. Nazwa: Versatis Postać: plaster leczniczy 5% 5 plastrów Cena: 76.82zł


Leki o tym samym składzie(zamienniki):

Bobodent Lidocain-Egis Lidoposterin Lignocain 2% Lignocainum Hydrochloricum WZF 1% Lignocainum Hydrochloricum WZF 2% Lignocainum Hydrochloricum WZF 5% Grave Lignocainum Jelfa (typ A) Lignocainum Jelfa (typ U) Lignox Versatis Xylocaine 2%

Versatis jest lekiem posiadającym działanie miejscowe przeciwbólowe . Substancją aktywną leku jest: lidokaina . Lek ten sprzedawany jest na terenie polski w 1. różnych opakowniach, różniących się ilością leku lub zawartością pojedynczej dawki. Versatis sprzedawany jest jako plaster leczniczy . Ceny leku wynoszą od 76.82 zł do 76.82 zł. Zachęcamy do podzielenia się swoja opinią na temat leku. Chętnie odpowiemy również na każde pytanie w naszym dziale forum.


Opinie o leku Versatis:

Jędrzej

przy długotrwałym bólu po półpaścu /5 lat/ versatis niewiele pomaga. raczej uspakaja, że bierze się lek najnowszej generacji i powinien przynieść ulgę. Kiedy bierze się z versatis także inne leki nadzieja rośnie. Myślę, że najważniejsze jest wewnętrzne pozytywne nastawienie i świadomość że życie nawet z bólami po półpaścu też jest piękne.

Twoja opinia o leku Versatis: